Bavlněný čmuchací kobereček hustý, růžový 44 cm

 
 
  • 1 z 2

Čmuchací kobereček na pamlsky/granule je zcela jedinečná a unikátní interaktivní hračka, která využívá jeden z nejsilnějších psích smyslů – ČICH. Čmuchací koberečky jsou navrženy tak, aby stimulovaly přirozené psí pudy, mezi které bezpochyby patří i hledání potravy v přírodě. Vyčmucháváním své porce granulí nebo pamlsků dopřejete svému psímu parťákovi nejen plné bříško, ale také psychickou pohodu a relax. A zato to stojí, ne?

Čmuchací dečky jsou vhodnou hračkou pro všechna plemena a věkové kategorie.

Tento čmuchací kobereček se od našich ostatních koberečků liší v materiálu. Je vyroben z bavlněných třásní, které jsou užší a delší.

Jak funguje čmuchací kobereček? - čtěte zde

Dostupnost Skladem
Cena 412,40 Kč bez DPH
499 Kč    
Kategorie Čmuchací koberečky
 

Čmuchací koberečky na pamlsky/granule jsou oblíbené a jednoduché hlavolamy pro psy vycházející z pachové práce, která je sama o sobě pro psy jedna z nejpřirozenějších činností. Pes při vyčmuchávání schovaných dobrot zapojuje všechny své smysly a také celkovou koordinaci těla. Čmuchací koberečky pomáhají pejskům relaxovat, učit se koncentraci a sebekontrole a jsou také nedílnou součástí při výchově a tréninku.

Tento čmuchací kobereček se od našich ostatních koberečků liší v materiálu. Je vyroben z bavlněných třásní, které jsou užší a delší.

Velkým plusem u tohoto čmuchacího koberečku je ohraničení kolem třásní koberečku, takže pamlsky z třásní nevypadnou mimo čmuchací prostor.

Tento psí hlavolam má průměr 42 cm, takže se hodí pro malé i velké pejsky.  

jak pouzit

Jak čmuchací kobereček funguje? Je to jednoduché! Do bavlněných třásní a dálších schovek ukryjte granule nebo pamlsky tak, aby to váš pejsek neviděl. Potom mu čmuchací kobereček "naservírujte" a nechte ho, ať zapojí svůj čumáček k hledání ukrytých pokladů. Až všechny dobroty najde, vezměte čmuchací kobereček a dejte ho pejskovi zase až na další čmuchání. 

udrzba

Údržba čmuchacího koberečku je jednoduchá. Lze ho opakovaně prát ručně nebo v pračce na 30°C, zvolte šetrný program s nižším počtem otáček. Po vyjmutí z pračky nechte kobereček volně uschnout. Čmuchací kobereček při správném používání vydrží roky.

 

Upozornění: Nenechávejte pejska s hračkou osamotě. Pokud uvidíte, že pes hračku trhá nebo kouše, okamžitě mu ji odeberte. Čmuchací kobereček slouží pouze k vyčmuchávání ukrytých granulí a pamlsků. Není určen ke kousání, žvýkání a trhání.

Použité materiály: bavlna

 

Čmuchací kobereček interaktivní