Čmuchací kobereček PEJSEK 55 x 30 cm

 
Novinka Vyrobeno ručně v ČR
 

Čmuchací kobereček ve tvaru pejska je takový náš "majstrštyk", který jen tak někde neseženete. :-)  Díky své velikosti 55cm na šířku a 30cm na výšku se hodí pro malé i velké čmuchací parťáky.

Čmuchací koberečky jsou skvělou interaktivní hrou, která vychází z pachové práce, která sama o sobě je pro psy tou nejpřirozenější činností. Kromě čichu psi zapojují i svoje další smysly – sluch, zrak, hmat, chuť a také celkovou koordinaci těla. Čmuchací koberečky pomáhají pejskům relaxovat, učit se koncentraci a sebekontrole a pomáhají také při výchově a tréninku pejska.

Do čmuchacího koberečku můžete schovat pamlsky nebo granulky. Velmi často je právě čmuchací kobereček využíván k podávání pravidelné dávky granulí - pejsek má s vyhledáváním práci a díky tomu nehltá a lépe tráví.

Naše čmuchací koberečky jsou vhodné pro všechny pejsky – štěňátka, puberťáky, dospělé pejsky i seniory. Baví prostě všechny.

Podrobné povídání, proč pořídit čmuchací kobereček najdete zde: https://www.cmuchacikoberecky.cz/proc-poridit-cmuchaci-koberecek/ 

Každý náš čmuchací kobereček je originál, vše děláme ručně a s láskou. ❤️️

Upozornění: Nenechávejte zvíře s hračkou bez dozoru. 

Koberečky je možné podle potřeby vyprat v pračce.

POMÁHEJTE S NÁMINáramky Tlapkámky 30% ze zisku věnujeme organizacím, které se starají o opuštěná zvířátka.

Dostupnost Skladem
Cena 709,92 Kč bez DPH
859 Kč    
Kategorie Čmuchací koberečky
 

Ke každému koberečku dostanete malý dárek zdarma pro první čmuchání.

Doporučujeme také vynikající pamlsky ze sušeného masa, které můžete koupit ZDE.

Použité materiály:

  • podložka - PVC
  • třásně - fleece

 

Čmuchací kobereček interaktivní
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.