Čmuchací kobereček sendvič - 56cm

 
 
  • 1 z 3

Krásný čmuchací kobereček ve tvaru sendviče, ve kterém si bude váš parťák čmuchat jedna báseň. Kobereček lze pomocí suchého zipu zabalit do tvaru tortilly. Tato vychytávka se může hodit pro oživení hry, kdy tak pejskovi přístup k odměně ještě víc znesnadníte, nebo k samotnému přenosu koberečku

Velikost 56 cm.

Dostupnost Skladem
Cena 478,51 Kč bez DPH
579 Kč    
Kategorie Čmuchací koberečky
 

Krásný čmuchací kobereček ve tvaru sendviče, ve kterém si bude váš parťák čmuchat jedna báseň.

Hrací podložka Sandwich Dig It nabízí ještě víc prostoru pro schovávání pamlsků, čmuchání a hrabání, které každý pes tak miluje.

Hra s čmuchacími podložkami a koberečky posiluje psí smysly a instinkty a zabaví pejska na delší dobu. Může být skvělým pomocníkem i v případě, že má pes problém s hltáním jídla. Ukrytím jídla a jeho rozložením na více různorodých míst přimějete pejska při jídle myslet a zpomalit.

Nejvíce místa pro schovávání pamlsků je mezi jednotlivými vrstvami sendviče, protože listy salátu, tortilla a vejce jsou spojeny pouze ve středové ose podložky. Odměnu lze schovat i do červeného párku uprostřed koberečku.

Kobereček lze pomocí suchého zipu zabalit do tvaru tortilly. Tato vychytávka se může hodit pro oživení hry, kdy tak pejskovi přístup k odměně ještě víc znesnadníte, nebo k samotnému přenosu koberečku.

Vtipný design zaujme i mlsné páníčky se smyslem pro humor a nepřehlédnete ho v žádné sbírce psích hraček.

Velikost: 56 x 56 x 8 cm

 

Hračky Interaktivní