Čmuchací kobereček žluto-červeno-černý, 62 cm

 
Akce
 
  • 1 z 6

Čmuchací kobereček na pamlsky/granule je zcela jedinečná a unikátní interaktivní hračka, která využívá jeden z nejsilnějších psích smyslů – ČICH. Čmuchací koberečky jsou navrženy tak, aby stimulovaly přirozené psí pudy, mezi které bezpochyby patří i hledání potravy v přírodě. Vyčmucháváním své porce granulí nebo pamlsků dopřejete svému psímu parťákovi nejen plné bříško, ale také psychickou pohodu a relax. A zato to stojí, ne?

 

Jak funguje čmuchací kobereček? - čtěte zde

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 599 Kč
Ušetříte 400 Kč (–66 %)
Cena 164 Kč bez DPH
199 Kč
Kategorie Čmuchací koberečky
Položka byla vyprodána...
 

Čmuchací koberečky na pamlsky/granule jsou oblíbené a jednoduché hlavolamy pro psy vycházející z pachové práce, která je sama o sobě pro psy jedna z nejpřirozenějších činností. Pes při vyčmuchávání schovaných dobrot zapojuje všechny své smysly a také celkovou koordinaci těla. Čmuchací koberečky pomáhají pejskům relaxovat, učit se koncentraci a sebekontrole a jsou také nedílnou součástí při výchově a tréninku.

Výhodou tohoto koberečku je podšitá spodní část, díky tomu pamlsky nepropadávají na zem. Tento čmuchací kobereček není sice tak bohatý na třásně, jako koberečky od značky www.cmuchacikoberecky.cz®, ale zase je dostatečně velký, takže  bude mít váš psí parťák dostatečnou plochu pro čmuchání.

 

Tento psí hlavolam má rozměry 62x40 cm, takže se hodí pro malé i velké pejsky.  

jak pouzit

Jak čmuchací kobereček funguje? Je to jednoduché! Do bavlněných třásní a dálších schovek ukryjte granule nebo pamlsky tak, aby to váš pejsek neviděl. Potom mu čmuchací kobereček "naservírujte" a nechte ho, ať zapojí svůj čumáček k hledání ukrytých pokladů. Až všechny dobroty najde, vezměte čmuchací kobereček a dejte ho pejskovi zase až na další čmuchání. 

udrzba

Údržba čmuchacího koberečku je jednoduchá. Lze ho opakovaně prát ručně nebo v pračce na 30°C, zvolte šetrný program s nižším počtem otáček. Po vyjmutí z pračky nechte kobereček volně uschnout. Čmuchací kobereček při správném používání vydrží roky.

 

Upozornění: Nenechávejte pejska s hračkou osamotě. Pokud uvidíte, že pes hračku trhá nebo kouše, okamžitě mu ji odeberte. Čmuchací kobereček slouží pouze k vyčmuchávání ukrytých granulí a pamlsků. Není určen ke kousání, žvýkání a trhání.

Použité materiály: fleece

Výrobce: Dogsie

 

 

Čmuchací kobereček interaktivní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: