Lízací miska LickiMat Ø 15,5 x 9 cm tyrkysová

 

Tohle je pro lízací profíky! Narozdíl od lízacích podložek, lízací miska  je nestabilní, takže vašeho psa zaměstná po delší dobu. Doporučujeme pro zabavení aktivních a energických psů.

Velikost: Ø 15,5 x 9 cm

Dostupnost Skladem
Cena 329,75 Kč bez DPH
399 Kč    
Kategorie Hračky pro psy
 

Lízací miska slouží zejména pro zklidnění, uvolnění a zabavení vašeho psa i kočky. Její povrch je určen hlavně pro tekutější a lepivější mňamky jako jsou paštiky, konzervy, vývary, jogurty a další oblíbené mokré pamlsky a krmiva.

Psi a kočky olizováním snižují svůj stres. Ve vypjatých situacích se tak uklidňují a uvolňují napětí. Samotné lízání navíc produkuje sliny, které jsou nezbytné pro správné trávení a přirozeně chrání dásně a zuby.

Ve spojení s oblíbenou pochoutkou bude tato podložka vyhledávanou zábavou a zároveň poslouží jako skvělý nástroj pro zpomalení hltání. Potlačením příliš rychlého jedení zabráníte možnému nadýmání, zvracení, přejídání, snížíte riziko torze žaludku a vzniku dalších trávicích potíží.

Produkty LickiMat se vyrábí z pryže v „human grade“ potravinářské kvalitě. Jsou 100% netoxické a můžete je používat v mrazáku i mikrovlnné troubě. Za dobrou cenu obdržíte užitečnou pomůcku, která obvykle vydrží roky.

Určeno pro použití pod dozorem.

Velikost: Ø 15,5 x 9 cm

 

Hračky Interaktivní