Lízací miska UFO LickiMat Ø 18 cm tyrkysová

 
 
  • 1 z 4

Tohle je pro lízací profíky! Podložky UFO od Lickimat mají 7 přísavek, takže je snadno a spolehlivě umístíte tam, kam potřebujete. I na vertikální povrchy. Misky jsou vyrobeny ze 100% přírodního kaučuku a lze se mýt v myčce na nádobí. Doporučujeme pro rozptýlení během koupele a pravidelné péče. Ideální také na cesty, vyhnete se nepořádku.

Velikost: Ø 18 x 3,5 cm

Dostupnost Skladem
Cena 346,28 Kč bez DPH
419 Kč    
Kategorie Hračky pro psy
 

Lízací miska slouží zejména pro zklidnění, uvolnění a zabavení vašeho psa i kočky. Její povrch je určen hlavně pro tekutější a lepivější mňamky jako jsou paštiky, konzervy, vývary, jogurty a další oblíbené mokré pamlsky a krmiva.

Psi a kočky olizováním snižují svůj stres. Ve vypjatých situacích se tak uklidňují a uvolňují napětí. Samotné lízání navíc produkuje sliny, které jsou nezbytné pro správné trávení a přirozeně chrání dásně a zuby.

Ve spojení s oblíbenou pochoutkou bude tato podložka vyhledávanou zábavou a zároveň poslouží jako skvělý nástroj pro zpomalení hltání. Potlačením příliš rychlého jedení zabráníte možnému nadýmání, zvracení, přejídání, snížíte riziko torze žaludku a vzniku dalších trávicích potíží.

Produkty LickiMat se vyrábí z pryže v „human grade“ potravinářské kvalitě. Jsou 100% netoxické a můžete je používat v mrazáku i mikrovlnné troubě. Za dobrou cenu obdržíte užitečnou pomůcku, která obvykle vydrží roky.

Podložky UFO od Lickimat mají 7 přísavek, takže je snadno a spolehlivě umístíte tam, kam potřebujete. I na vertikální povrchy. Misky jsou vyrobeny ze 100% přírodního kaučuku a lze se mýt v myčce na nádobí. Doporučujeme pro rozptýlení během koupele a pravidelné péče. Ideální také na cesty, vyhnete se nepořádku.

Určeno pro použití pod dozorem.

Velikost: Ø 18 x 3,5 cm

 

Hračky Interaktivní