Dřevěný hlavolam pro psy Pawise- 25cm

 
Novinka
 
  • 1 z 4

Výcviková hračka Pawise Dog Training Toy - úroveň 1 je zábavná hra, která vašeho pejska mentálně zaměstná a tím zabraňuje nudě, hyperaktivitě a špatnému chování. Navíc je možné hrát tuto hru společně se svým psem. Pod 7 kelímky schováte nějaké pamlsky, které pes otvory v kelímcích dobře ucítí. Nyní je jen na pejskovi, aby sundal plastové kelímky a pochutnal si na schovaných dobrůtkách!

Rozměry: průměr 25 cm, výška 4cm

 

Dostupnost Skladem
Cena 428,93 Kč bez DPH
519 Kč    
Kategorie Hlavolamy
 

Pamlskové hlavolamy zahání nudu, procvičují mysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. Je to zábava bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno. Bojácným pejskům pomáhají zábavně relaxovat a zvyšovat sebevědomí. Hyperaktivní blázny zase zklidní a naučí přemýšlet, protože hrubou silou to daleko nedolámou :-). Věděli jste, že hlavolamy snižují tendence k destruktivnímu chování? Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití.

Při prvním představení hlavolamu pejskovi doporučujeme vložit pamlsky do všech otvorů, aby se zvýšila jeho šance na úspěch, ať už začne odkrýváním úkrytů z kterékoli strany hlavolamu. Klidně můžete nechat jedno nebo dvě políčka úplně otevřená, aby pejsek pochopil, že jsou v hlavolamu ukryté pamlsky. Potom už nechte pejska lámat si hlavu, jak se ke schovaným dobrůtkám dostat.

Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití. Hlavolam je ideálním způsobem, jak vašeho pejska vyzvat k nové vzrušující hře a nalákat ho učit se dalším dovednostem. U bojácných a úzkostných psů hlavolamy posilují sebevědomí a pomáhají jim relaxovat příjemnou činností a předcházet tak výchovným problémům.

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Výrobce: Pawise

Rozměry: průměr 25 cm, výška 4cm

Hračky Interaktivní