Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1035 hodnotení
5
1020x
4
9x
3
1x
2
1x
1
4x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.2.2025
+ Vše je ok
- Nic

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.2.2025
+ Rychlost, ochota

MN Avatar autora Markéta Němečková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.2.2025
Jsem moc spokojená, pejskové se na klikr hned začali učit. Krasne funguje . Doprava rychlá.
DK Avatar autora Danica Kopacova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.2.2025
Spokojná ako vždy
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.2.2025
Rychlost dodání a kvalita vodítka
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.2.2025
+ Bezproblémové objednání, rychlé doručení

Obojek je vyroben z opravdu měkké kůže, líbí se mně i mému pejskovi. Vodítko z velmi příjemného materiálu.
NV Avatar autora Natálie Vyhnánková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.2.2025
Jsem spokojená. Už je to moje druhá objednávka v tomto obchodě a určitě ne poslední.
JJ Avatar autora Jana Jončevová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.2.2025
Krásný obojek
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.2.2025
Kvalitný tovar, dobrá komunikácia
ZC Avatar autora Zuzana Capkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.1.2025
Rychle dodani, jsem spokojena.
MA Avatar autora Marie Aschenbrennerová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.1.2025
Perfektní komunikace a rychlé dodání zboží.
TL Avatar autora Tereza Lukášová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.1.2025
Naprostá spokojenost, vodítko je krásně a kvalitně zpracované, funkčně naprosto odpovídá mým představám a požadavkům, má i velmi pěkný design. Komunikace ze strany obchodu velmi seriózní, rychlé odeslání a doručení objednávky a to i v době mezi svátky.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.1.2025
+ Rychlé jednání

Krásné kvalitni zboží
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. | 6.1.2025
+ Rychlé dodání
- Popis produktu není přesný,kvalita produktu

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 5.1.2025
+ Jsem spokojena

VK Avatar autora Veronika Kovářová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.1.2025
Vše v pořádku ☺️
Avatar autora Jana Červenková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.1.2025
Veliká ochota odeslat objednávku co nejdříve. A to byl předvánoční provoz!! Vodítka parádní.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.1.2025
spokojenost
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 31.12.2024
+ Rychlé vyřizení objednávky,ochota při vrácení zboží.

AC Avatar autora Alena Charvátová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.12.2024
Rychlé vyřízení objednávky. Vodítko splnilo očekávání.

Ovládacie prvky výpisu

1037 položiek celkom