🇸🇰 Zasíláme i na SLOVENSKO🇸🇰🚚

Hlavolam pro psy Rectangle barevný - 25 cm

 
Novinka
 
  • 1 z 6

Interaktivní hlavolam pro pejsky všech věkových kategorií. Hlavolam upoutá jejich pozornost, zbystří smysly, postřeh i vytrvalost.

Hlavolamy Eat Slow Live Longer jsou vyrobeny z recyklovaného plastu v kombinaci s dřevěnými vlákny - tato nová výrobní metoda je světově unikátní a činí tyto hlavolamy ještě odolnějšími a pevnějšími a také šetrnějšími k životnímu prostředí. V neposlední řadě mají tyto hlavolamy protiskluzové nožičky pro optimální úchop při skládání.

Rozměry: 25 x 19 x 5 cm

 

Dostupnost Vyprodáno
Cena 379 Kč bez DPH
459 Kč
Kategorie Hlavolamy
Položka byla vyprodána...
 

Pamlskové hlavolamy zahání nudu, procvičují mysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. Je to zábava bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno. Bojácným pejskům pomáhají zábavně relaxovat a zvyšovat sebevědomí. Hyperaktivní blázny zase zklidní a naučí přemýšlet, protože hrubou silou to daleko nedolámou :-). Věděli jste, že hlavolamy snižují tendence k destruktivnímu chování? Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití.

Při prvním představení hlavolamu pejskovi doporučujeme vložit pamlsky do všech otvorů, aby se zvýšila jeho šance na úspěch, ať už začne odkrýváním úkrytů z kterékoli strany hlavolamu. Klidně můžete nechat jedno nebo dvě políčka úplně otevřená, aby pejsek pochopil, že jsou v hlavolamu ukryté pamlsky. Potom už nechte pejska lámat si hlavu, jak se ke schovaným dobrůtkám dostat.

Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití. Hlavolam je ideálním způsobem, jak vašeho pejska vyzvat k nové vzrušující hře a nalákat ho učit se dalším dovednostem. U bojácných a úzkostných psů hlavolamy posilují sebevědomí a pomáhají jim relaxovat příjemnou činností a předcházet tak výchovným problémům.

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Rozměry: 25 x 19 x 5 cm

Hračky Interaktivní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: