🇸🇰 Zasíláme i na SLOVENSKO🇸🇰🚚

O nás

Náš příběh

Všechno začalo na začátku roku 2018, kdy jsem potají, s touhou po pejskovi, prohlížela všechny možné útulky u nás i na Slovensku. Netrvalo to ani moc dlouho a vykoukla na mě malá jezevčí holčička Sindy, která byla v útulku Majme srdce na Slovensku. Byla to láska na první pohled, takže jsem hned běžela za manželem a nedalo mi ani moc přemlouvání, aby souhlasil a pro Sindynku jsme si dojeli.

Sindynka byla nejlepší pejsek, kámoška, parťačka, prostě láska. K ostatním lidem si držela odstup, ale nás milovala od první chvíle, co jsme si pro ni přijeli. Takže jsme z ní byli samozřejmě řádně „poprdění“ a chtěli jsme jí snést modré z nebe. :-) Koupili jsme jí všechno, co jsme kde viděli a jednou na nás na Instagramu vyběhl čmuchací kobereček. Do té doby jsme o tom vůbec neslyšeli, ani jsme to neviděli v žádných obchodech. Moc se nám ten nápad zalíbil a začali jsme hledat, kde bychom ho Sindynce pořídili. Narazili jsme však na problém, že když už by šel koupit, čekací doba byla minimálně 7-14 dnů. A my čekat nechtěli, Sindynka přeci potřebovala čmuchat hned. :-) Takže jsem nakoupila potřebný materiál a vznikl náš první čmuchací kobereček, červený, o velikosti 30x30 cm. A Sindynku to bavilo. Opravdu hodně bavilo a my z toho byli neskutečně nadšení.

A protože jsem pracovala v online byznyse a můj manžel dělal už roky online marketing, rozhodli jsme se, že zkusíme vytvořit e-shop a koberečky nabízet. Popravdě jsme si od toho nic moc neslibovali, řekla jsem si, že to zkusíme, ale rozhodně to nebudeme nějak moc dotovat ze svých peněz. Brali jsme to spíše jako koníček a nečekali od toho žádné velké úspěchy.

Ale naše čmuchací koberečky se začaly prodávat. Samozřejmě, že začátky nebyly vůbec snadné. Udělali jsme první reklamu na Facebooku a setkali se tak s prvními „hejty“ a posměšky. A nejen na Facebooku. I naše okolí občas reagovalo úšklebky a zdviženým obočím. :-) Ale my to nevzdali. Po odeslání prvních objednávek nám začaly chodit pozitivní reakce, fotky čmuchacích parťáků a jejich nadšených páníčků, a to nás hnalo dopředu a zahánělo myšlenky to vzdát a věnovat se jen své práci.

První rok byl spíše testovací. E-shop není jen o tom zabalit a poslat, ale je to spoustu práce kolem, která se sama neudělá. Další rok už jsme věděli, co a jak a také to celé raketově vystřelilo, takže jsem postupně zkracovala úvazek ve své stávající práci, až to došlo do bodu, že jsem v roce 2021 opustila zaměstnání úplně a začala se naplno věnovat jen našemu e-shopu.

Kdyby mi někdo na začátku řekl, že za pár let budeme největšími výrobci čmuchacích koberečků v České republice, že budeme prodávat tisíce kusů ročně a dodávat velkoobchodně i velkým firmám, nevěřila bych. Není snadné něco vybudovat tak, aby to opravdu fungovalo. Je za tím spoustu práce, času, odříkání. Ale stojí za to. Pokaždé, když nám přijde fotka pejska s čmuchacím koberečkem, pozitivní hodnocení na Heuréce a Zboží.cz nebo jen zpráva s poděkováním, máme upřímnou a obrovskou radost. Protože to je ten důvod, proč to děláme.❤️

Čmuchací koberečky ušly za těch pár let velký kus cesty. Dostaly do povědomí pejskařů, jsou nedílnou součástí tréninků, doporučují se cvičitelé, vyrábí je i ti největší výrobci psích hraček. A my jsme vděční, že jsme mohli být u toho.

Děkuji všem našim zákazníkům za to, že milujete své pejsky a myslíte na ně, že nám dáváte důvěru a že nám posíláte fotky do naší čmuchací party. Děláme všechno pro to, abychom vás nezklamali.

Největší dík však patří naší malé jezevčici Sindynce, bez které by tohle celé vůbec nevzniklo. ❤️ A samozřejmě její ségře Máje, která je s námi od března 2022 a je to ta nejskvělejší a nejšikovnější parťačka, jakou jsme si mohli všichni přát. Obě vás moc milujem. ❤️

Od roku 2023 jsme náš e-shop posunuli ještě o kousek dál a založili značku PafDog®, pod kterou vyrábíme krásné kožené hračky pro pejsky, různé typy vodítek a obojky pro pejsky. Neustále se snažíme vymýšlet další skvělé věci, které potěší jak pejsky, tak i páníčky.

V roce 2023 jsme také získali registrovanou ochrannou známku ® pro naše značky www.cmuchacikoberecky.cz® a PafDog®.

Ivana a Pavel

foto o nas