🇸🇰 Zasíláme i na SLOVENSKO🇸🇰🚚

Velkoobchod

Máte e-shop nebo kamennou prodejnu a rádi byste rozšířili svůj sortiment? Udělejte si registraci na našem e-shopu a dejte nám vědět na náš e-mail info@cmuchacikoberecky.cz. Zapneme Vám velkoobchodní ceník a můžete objednávat.

ZAREGISTRUJTE SE (300 × 80 px)

Naše nabídka:

Logo koberečky malé

Nabízíme čmuchací koberečky , které vyrábíme ručně a s láskou ❤️️ v České republice. Můžete si zvolit vlastní barevné kombinace z nabízených barev. Čmuchací koberečky nabízíme v různých velikostech. Kvalitu a oblíbenost našich čmuchacích koberečků dokazují tisíce spokojených čmuchacích parťáků. Hodnocení našich zákazníků si můžete přečíst zde: https://www.cmuchacikoberecky.cz/hodnoceni-obchodu/ .

logo-pafdog

PafDog® je naše vlastní česká značka, pod kterou vyrábíme přírodní hračky z broušené kůže a juty. Při výrobě nejsou používány žádné chemické sloučeniny, které by se při hře/kousání/žvýkání uvolňovy a jsou tedy pro pejsky naprosto bezpečné. Jedná se o velmi oblíbený prodejní artikl. Dále pod českou značkou PafDog® vyrábíme vodítka různých druhů a stylů, obojky, cestovní pelechy a mnoho dalšího.  Pokud máte o značku PafDog zájem, kontaktujte nás.

 

PIPOLINO LOGO

Jsme také výhradními dovozci unikátního a patentovaného dávkovače granulí Pipolino®. Jedná se o unikátní inovativní pomůcku, která byla navržena veterinářem a je vyrobena ve Francii. Samozřejmostí je patent a mnohaleté výzkumy a pozorování dokazují, že při používání tohoto dávkovače je prodloužena délka života zvířete o 30-50%.

Budeme se těšit na spolupráci! 

Tým čmuchacíkoberečky.cz 

info@cmuchacikoberecky.cz

ZAREGISTRUJTE SE (300 × 80 px)