Velkoobchod

Máte e-shop nebo kamennou prodejnu a rádi byste rozšířili svůj sortiment o čmuchací koberečky a interaktivní hračky Pipolino®? Udělejte si registraci na našem e-shopu a dejte nám vědět na náš e-mail info@cmuchacikoberecky.cz. Zapneme Vám velkoobchodní ceník a můžete objednávat.

Všechny naše čmuchací koberečky vyrábíme ručně a s láskou ❤️️ v České republice. Můžete si zvolit vlastní barevné kombinace z nabízených barev. Čmuchací koberečky nabízíme v různých velikostech. Kvalitu a oblíbenost našich čmuchacích koberečků dokazuje více než 5000 spokojených čmuchacích parťáků. Hodnocení našich zákazníků si můžete přečíst zde: https://www.cmuchacikoberecky.cz/hodnoceni-obchodu/ .

Jsme také výhradními dovozci unikátního a patentovaného dávkovače granulí Pipolino®. Jedná se o unikátní inovativní pomůcku, která byla navržena veterinářem a je vyrobena ve Francii. Samozřejmostí je patent a mnohaleté výzkumy a pozorování dokazují, že při používání tohoto dávkovače je prodloužena délka života zvířete o 30-50%.

Budeme se těšit na spolupráci! 

Tým čmuchacíkoberečky.cz 

info@cmuchacikoberecky.cz