Upcycling přepínací nastavitelné vodítko 2,5m, tyrkysová/oranžová/modrá

 
Novinka Malá a střední plemena
 
  • 1 z 2

Tato krásná upcycling přepínací vodítka vznikla ve spolupráci se sociálním podnikem FOVY s.r.o.. Dáváme tak nový život a hlavně užitnou hodnotu materiálům, které by pravděpodobně skončily někde na skládce a zároveň pomáháme lidem s handicapem začlenit se do běžného života.

Vodítko je opravdu krásné a velmi příjemné do ruky. Materiály, ze kterých je vodítko vyrobeno, jsou lehce pružné. Kroužky si navážete na vodítku pomocí uzlů, stejně jako u našich ostatních přepínacích vodítek.

Oblíbené přepínací vodítko od naší značky PafDog®, které je lehké, pevné a zároveň velmi příjemné do ruky.

► délka vodítka 2,5m

► šířka vodítka 2cm

► 2 karabiny 65mm (pro malá a střední plemena)

► 3 nastavitelné kroužky z oceli o průměru 2,5cm

Doplňte vodítko o naše obojky

 

Dostupnost Skladem
Cena 454 Kč bez DPH
549 Kč    
Kategorie Vodítka
 

Tato krásná upcycling přepínací vodítka vznikla ve spolupráci se sociálním podnikem FOVY. Dáváme tak nový život a hlavně užitnou hodnotu materiálům, které by pravděpodobně skončily někde na skládce a zároveň pomáháme lidem s handicapem začlenit se do běžného života.

CO JE UPCYCLING?

Upcycling je proces, při kterém se staré nebo nepotřebné materiály a výrobky přetvářejí do nových, hodnotnějších předmětů. Tento postup snižuje množství odpadu a šetří přírodní zdroje tím, že využívá stávající materiály k výrobě nových produktů.

SOCIÁLNÍ PODNIK FOVY S.R.O.

Sociální podnik FOVY s.r.o. zaměstnává osoby s duševním onemocněním či jiným handicapem. Práce je totiž jeden z podstatných způsobů, jak lidem se zdravotním handicapem umožnit jejich zařazení do běžného života. Proto jim sociální podnik nabízí pracovní uplatnění v sedmi provozech, které se zaměřují na kompletační a lesnické práce, údržbu zeleně, výrobu keramiky, šití, praní prádla, úklid a gastro. A my máme velkou radost, že s nimi už nějaký ten pátek spolupracujeme, jsou totiž opravdu skvělí a neuvěřitelně šikovní. Všechny jejich výrobky jsou precizně zpracované a opravdu kvalitní.

MAXIMÁLNÍ VARIABILITA VODÍTKA

Díky uzlům si můžete udělat zarážku pro každý ze 3 kovových kroužků, čímž si vodítko maximálně přizpůsobíte. Je to velmi jednoduchý systém, který je však praktický a vodítko je tak díky tomu  opravdu variabilní. Velmi oblíbené je nošení vodítka kolem těla přes rameno (cross-body) a kolem pasu, kdy máte volné ruce a zároveň pejska pod kontrolou. Vodítko si také můžete zkrátit napolovinu uvázáním kroužku u obojku a nebo si vytvořit poutko na ruku. Možností je spousta.

VELIKOST KARABINY

Na upcycling přepínacích vodítkách jsou použity karabiny o velikosti 65mm pro malá a střední plemena. Pokud by se Vám hodil jiný typ karabiny, napište nám na e-mail a není problém vyrobit vodítko na míru.

Na vodítka používáme vysoce kvalitní komponenty v elegantní černé barvě, které dodávají vodítku jedinečný vzhled.

DÉLKA VODÍTKA

Vodítka nabízíme v délce 2,5m. Je však možné po domluvě vyrobit na zakázku vodítko s jinou délkou.

Napište nám a určitě vymyslíme řešení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: