🇸🇰 Zasíláme i na SLOVENSKO🇸🇰🚚

Nezamotávací lanové vodítko s poutkem na ruku PafDog® pro 2 psy, 8mm, 7 délek, výběr barev

 
Vyrobeno v ČR VÝROBA NA ZAKÁZKU
 
  • 1 z 6

Upozornění: Tato vodítka vyrábíme na zakázku podle přání zákazníků. Není tedy možné odstoupit od kupní smlouvy a vodítka vrátit. Z tohoto důvodu také není u tohoto produktu možnost platby na dobírku. 

Máte 2 pejsky a nebaví vás to věčný rozmotávání vodítek? Tak to budete z našeho nezamotávacího vodítka s poutkem na ruku PafDog® určitě nadšení!

Unikátní nezamotávací vodítko PafDog® pro 2 psy představuje revoluční řešení pro majitele domácích mazlíčků, kteří se chtějí pohodlně a bez stresu procházet se svými 2 psy. Tento výrobek je vybaven inovativním systémem, který eliminuje problém zamotávání vodítek, který může být nejen nepříjemný, ale občas i značně frustrující. Díky této technologii se již nebudete muset trápit s rozmotáváním vodítek a více si užijete procházky se svými psími parťáky.

  • poutko na ruku 35cm
  • průměr lana u vodítek 8mm
  • výběr ze 7 délek vodítek
  • vlastní výběr barev vodítek (viz fotogalerie)
  • vlastní výběr karabin - jakou karabinu zvolit najdete ZDE
Dostupnost Zvolte variantu Vyrobíme do 4 dnů Vyrobíme do 4 dnů Vyrobíme do 4 dnů Vyrobíme do 4 dnů Vyrobíme do 4 dnů Vyrobíme do 4 dnů Vyrobíme do 4 dnů
DÉLKA
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
BARVA VODÍTKA 1
BARVA VODÍTKA 2
KARABINA 1
KARABINA 2
Cena 826 Kč 867 Kč 908 Kč 925 Kč 941 Kč 966 Kč 991 Kč od 826 Kč bez DPH
999 Kč 1 049 Kč 1 099 Kč 1 119 Kč 1 139 Kč 1 169 Kč 1 199 Kč od 999 Kč    
Kategorie Vodítka pro 2 psy
 

Unikátní nezamotávací vodítko s poutkem na ruku PafDog® pro 2 psy představuje revoluční řešení pro majitele domácích mazlíčků, kteří se chtějí pohodlně a bez stresu procházet se svými 2 psy. Tento výrobek je vybaven inovativním systémem, který eliminuje problém zamotávání vodítek, který může být nejen nepříjemný, ale občas i značně frustrující. Díky této technologii se již nebudete muset trápit s rozmotáváním vodítek a více si užijete procházky se svými psími parťáky.

STOP ZAMOTÁNÍ VODÍTEK

Na vodítku je použit speciální komponent, díky kterému se vodítka do sebe nikdy nezamotají. Tento komponent je vyroben z hliníku, je tedy opravdu velmi lehký a zároveň maximálně pevný (nosnost 400kg). I když se budou pejsci neustále křížit a běhat zleva doprava, vodítka se do sebe nezamotají.

POUTKO NA RUKU (RUČKA)

Součástí vodítka je samostatná lanová ručka o délce 35cm, od které můžete vodítka odepnout. Ručka je vyrobena z kvalitního 10mm polypropylenového lana, které je velmi příjemné a vůbec neřeže do ruky.

MAXIMÁLNĚ LEHKÉ

Udělali jsme maximum, aby bylo vodítko pro 2 psy maximálně lehké a mohli jej využívat i majitelé malých pejsků. Na vodítka jsme tedy kromě již zmíněného hliníkového protáčecího komponentu, použili také hliníkové karabiny, kterými jsou připnuta vodítka k pásu. Tyto karabiny jsou opravdu velmi lehoučké (jedna váží 15g) a zároveň jsou opravdu velmi pevné a udrží i velké psy.

Vodítko je vyrobeno z velmi kvalitních a příjemných polypropylenových lan vyrobených v České republice.

PRAKTICKÁ POUTKA

Každé vodítko je vybaveno praktickým poutkem (viz fotogalerie), díky kterému si můžete psy přidržet/přitáhnout.

VÝBĚR DÉLKY VODÍTEK

Délka, kterou si volíte viz výše, udává délku samotných vodících částí (nepočítá se délka ručky (poutka na ruku)). Tedy například, pokud si zvolíte délku vodítek 1 metr, celková délka včetně ručky bude 1,35 m.

Pokud si nejste jistí délkou, doporučujeme si doma naměřit provázek, abyste měli představu, jak dlouhá vodítka budou.

VLASTNÍ VÝBĚR KARABIN

Na obou vodítkách si můžete si zvolit karabinu z naší nabídky. Jedná se o karabiny, které připínáte k obojkům.

VLASTNÍ VÝBĚR BAREV

Vyberte si barvy podle Vašich představ. Můžet si zvolit barvu každého z vodítek. Nabídku barev najdete ve fotogalerii. Nelze si však zvolit barvu ručky, tu dodáváme pouze v černé barvě.

Upozornění: Tato vodítka vyrábíme na zakázku podle přání zákazníků. Není tedy možné odstoupit od kupní smlouvy a vodítka vrátit. Doporučujeme tedy důkladně zvážit výběr karabin a délku vodítek, aby vám i vašim pejskům maximálně vodítko vyhovovalo. Rádi Vám poradíme, kontaktujte nás na e-mailu info@cmuchacikoberecky.cz.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: