🇸🇰 Zasíláme i na SLOVENSKO🇸🇰🚚

Čmuchací kobereček hustý, s protiskluzem, pestrobarevný - 40 cm

 
Novinka
 
  • 1 z 4

Čmuchací kobereček na pamlsky/granule je zcela jedinečná a unikátní interaktivní hračka, která využívá jeden z nejsilnějších psích smyslů – ČICH. Čmuchací koberečky jsou navrženy tak, aby stimulovaly přirozené psí pudy, mezi které bezpochyby patří i hledání potravy v přírodě. Vyčmucháváním své porce granulí nebo pamlsků dopřejete svému psímu parťákovi nejen plné bříško, ale také psychickou pohodu a relax. A zato to stojí, ne?

Čmuchací dečky jsou vhodnou hračkou pro všechna plemena a věkové kategorie.

Tento čmuchací kobereček je navíc opatřen protiskluzovou ochranou, díky které se čmuchací kobereček nesune po podlaze. Skvělou vychytávkou je i to, že je čmuchací kobereček ohraničen, takže pamlsky nevypadnou mimo čmuchací prostor. Tento okraj je navíc zpevněn výztuhou, kobereček tak krásně drží tvar. 

Tyto čmuchací koberečky jsou ušity v naší dílně v České republice.

Jak funguje čmuchací kobereček? - čtěte zde

Dostupnost Skladem
Cena 660 Kč bez DPH
799 Kč    
Kategorie Čmuchací koberečky
 

Čmuchací koberečky na pamlsky/granule jsou oblíbené a jednoduché hlavolamy pro psy vycházející z pachové práce, která je sama o sobě pro psy jedna z nejpřirozenějších činností. Pes při vyčmuchávání schovaných dobrot zapojuje všechny své smysly a také celkovou koordinaci těla. Čmuchací koberečky pomáhají pejskům relaxovat, učit se koncentraci a sebekontrole a jsou také nedílnou součástí při výchově a tréninku.

Tato čmuchací dečka má nejen klasické třásně, ale také spoustu dalších úkrytů, do kterých můžete oblíbené pamlsky/granulky ukrýt. Navíc je tento čmuchací kobereček opatřen protiskluzovou ochranou, takže se dečka nebude sunout při čmuchání po zemi.

Velkým plusem u tohoto čmuchacího koberečku je ohraničení kolem třásní koberečku, takže pamlsky z třásní nevypadnou mimo čmuchací prostor. Tento okraj je navíc zpevněn výztuhou, kobereček tak krásně drží tvar.

Tento psí hlavolam má průměr 40 cm, hodí se pro všechna plemena psů. 

Tyto čmuchací koberečky jsou ušity v naší dílně v České republice.

jak pouzit

Jak čmuchací kobereček funguje? Je to jednoduché! Do fleecových třásní a dálších schovek ukryjte granule nebo pamlsky tak, aby to váš pejsek neviděl. Potom mu čmuchací kobereček "naservírujte" a nechte ho, ať zapojí svůj čumáček k hledání ukrytých pokladů. Až všechny dobroty najde, vezměte čmuchací kobereček a dejte ho pejskovi zase až na další čmuchání. 

udrzba

Údržba čmuchacího koberečku je jednoduchá. Lze ho opakovaně prát ručně nebo v pračce na 30°C, zvolte šetrný program s nižším počtem otáček. Po vyjmutí z pračky nechte kobereček volně uschnout. Čmuchací kobereček při správném používání vydrží roky.

 

 

Upozornění: Nenechávejte pejska s hračkou osamotě. Pokud uvidíte, že pes hračku trhá nebo kouše, okamžitě mu ji odeberte. Čmuchací kobereček slouží pouze k vyčmuchávání ukrytých granulí a pamlsků. Není určen ke kousání, žvýkání a trhání. Každý kus je originál, barevné rozložení třásní se může u každého kusu lišit.

Použité materiály: fleece (100% polyester), protiskluzová podložka

 

Čmuchací kobereček interaktivní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: