🇸🇰 Zasíláme i na SLOVENSKO🇸🇰🚚

Neonový pískací tenisový míček svítící ve tmě 6,5 cm

 
 
  • 1 z 2

Aktivity venku s čtyřnohým přítelem nemusí končit soumrakem. Míč značky HIPHOP DOG umožňuje prodloužit dobu zábavy a hrát si se psem i po západu slunce.

Průměr: 6,5 cm

Dostupnost Na dotaz
Cena 49 Kč bez DPH
59 Kč
Kategorie Hračky pro psy
Položka byla vyprodána...
 

Aktivity venku s čtyřnohým přítelem nemusí končit soumrakem. Míč značky HIPHOP DOG umožňuje prodloužit dobu zábavy a hrát si se psem i po západu slunce. 

Tenisový míč značky HIPHOP DOG, ale není jen obyčejný míč, tato nevšední hračka pro psy v sobě skrývá několik vychytávek, které z něj dělají perfektního společníka pro noční hry. 

Samotná podstata míče je založena na fluorescenčních vlastnostech horní vrstvy, které se aktivují po nasvícení denním nebo umělým světlem. Stačí tedy vystavit míč dostatečnému množství světla a poté, co se setmí, se rozsvítí neonovou září. Fluorescence je fascinujícím jevem, kdy látka absorbuje světlo a následně ho vyzařuje zpět. Díky tomuto materiálu je míč viditelný i v nejtemnějších koutech vašeho dvora či parku. 

Kromě svítící funkce je míč vybaven i pískacím mechanismem. Po stisknutí míče se ozve zvuk, který upoutá pozornost psa a zároveň dodává interaktivní prvek do hry. Tento zvukový efekt přináší další rozměr zábavy, neboť se pes nejen snaží míč najít, ale také se snaží vyvolat jeho zvuk. 

Tenisový míč značky HIPHOP DOG je zpracován v atraktivních barvách, které se při efektu fluorescence rozzáří a zvýrazní. Když se míč pohybuje po trávníku nebo létá vzduchem, stává se nejen zábavným, ale i výrazným objektem, který snadno upoutá pozornost. 

Neonový ve tmě svítící tenisový míč s pískací funkcí od značky HIPHOP DOG je ideální volbou pro ty, kteří hledají způsob, jak obohatit večerní aktivity se svým psem. S tímto míčem se setmění stane příležitostí pro nekončící zábavu a hru.

Fluorescenční vrstva míče neobsahuje žádné toxické látky, což zajišťuje bezpečnou zábavu pro psa i jeho společníka. Pes při hře s míčem HIPHOP DOG není vystaven žádným škodlivým látkám.

 

 

Podobné produkty

Hračky Aportovací, Přetahovací, Interaktivní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: