DORUČUJEME I NA SLOVENSKO 🇸🇰🚛

Pískací plyšový vánoční medvídek - 23 cm

Dostupnost Skladem
249 Kč –20 % 199 Kč 164 Kč bez DPH

Vánoční medvídek s čepicí pro psy je hebká plyšová hračka s ukrytým pískátkem a šustivými prvky – ideální pro sváteční hrátky a mazlení!

Velikost: 23 cm

Pískací plyšový vánoční medvídek - 23 cm
medvídek šedý
Novinka
249 Kč –20 %

Vánoční medvídek pro psy s rozkošnou čepicí přináší kouzlo Vánoc přímo do psího pelíšku! Tento měkký plyšák je vyroben z hebkého materiálu, který láká k mazlení, a skrývá pískátko, které přidá na zábavě. Šustivé prvky přitahují pozornost a podporují přirozenou zvídavost, což dělá z tohoto medvídka perfektního kamaráda na dlouhé zimní večery plné hravých okamžiků. Dopřejte svému pejskovi vánoční dárek, který si zamiluje!  

UPOZORNĚNÍ: Je potřeba myslet na to, že je to hračka, takže slouží na hraní a ne k jídlu. Platí tedy stejná pravidla jako u ostatních hraček - na Vašeho mazlíčka vždy dohlédněte a pokud by se pokusil spolknout kousky hračky nebo rovnou hračku celou, tak mu to vemte. Všichni víme, že žádná hračka není nezničitelná. :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Hračky: Plyšové, Pískací

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Hodnocení obchodu

5,0 678 hodnocení

| 09.05. 2025
+ Rychlost
+ Ochota

Markéta Nováková | 04.05. 2025
Bezvadná komunikace, rychlé dodání. Doporučuji.
| 10.05. 2025
Přehledný e-shop, rychlé dodání
| 21.05. 2025
+ Výborná komunikace, celkem rychlé dodání a hlavně super rychlé a kladné vyřízení reklamace s dodáním nového zboží.

Výborná zkušenost s obchodem, mohu jen doporučit. Dodání zboží bylo za 4 pracovní dny, v případě reklamace bylo zboží dodáno do 2 dnů.
| 13.05. 2025
+ Rychlé vyřešení požadavku, vstřícné jednání.

Tomáš Hradecký | 08.05. 2025
Naprostá spokojenost.
Vlasta Košinová | 08.05. 2025
Velmi, nápaditý vzor, rychlé dodání.
| 11.05. 2025
+ Rychlé dodání
+ Sortiment

Ivana Siglová | 20.05. 2025
Objednávka rychle vyřízena, vodítko super, kvalitní.
| 21.05. 2025
+ Rychlá výměna zboží při špatné objednávce
+ Rychlost, příjemné jednání při výměně

Zuzka Helová | 11.05. 2025
spokojena
| 22.05. 2025
Seriózní a míním pokračovat v nákupech
Jana Zapletalová | 20.05. 2025
Spokojenost. Produkty kvalitní a funkční. Ještě si budu doobjednávat. Zatím mám vodítko pro 2psy v délce 1m, které je ideální aby byli psi blízko mě a dobře ovladatelní (váhově jsou 3,5kg a 4kg), vybavení s nejmenší karabinou a úzkým páskem a přikoupím si ještě 1,5m aby měli víc prostoru na procházky v přírodě
Kateřina | 30.04. 2025
Objednali jsme už podruhé, první přepínací vodítko lanové je úplně skvělé, vydrží, je funkční. Přestože ho pejsek sem tam tahá po zemi, vodítko, až na kovové kroužky, stále vypadá jako nové a netrhá se. Druhé vodítko jsme koupili stopovačku, gumovou 5 m, úplně perfektní, lehce omyvatelná, není moc těžká, pejskovi nevadí a dobře se drží. No prostě naprostá spokojenost a vřele doporučuji. Určitě budeme dále nakupovat i v budoucnu.
Kateřina Šimečková | 10.05. 2025
Na eshopu je upozornění, že se výroba vodítek může opozdit, ale moje objednávka byla rychle vyřízena.
Jarmila Tomsova | 02.05. 2025
Naprosto spokojena kvalitní produkty rychle vyřízení pro mě super
Filip Švábek | 14.05. 2025
+ Rychlost +Kvalita +Moznost složit si vlastní vodítko
Markéta Fišerová | 04.05. 2025
Potřebovali jsme poradit ohledně vodítka pro dva psy.Dali jsme na rady a jsme maximálně spokojení.
| 18.05. 2025
Rychlost, spolehlivost
| 08.05. 2025
+ Rychlá výroba
+ Krásné barvy obojků a vodítek