Doručujeme i na Slovensko.🇸🇰

Dřevěný hlavolam pro psy Hera - 25cm

Dostupnost Skladem
459 Kč 379 Kč bez DPH

Interaktivní dřevěný hlavolam HERA pro psy, který upoutá jejich pozornost, zbystří smysly, postřeh i vytrvalost.

Rozměry: průměr 25 cm, výška 5 cm

 

Dřevěný hlavolam pro psy Hera - 25cm

Pamlskové hlavolamy zahání nudu, procvičují mysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. Je to zábava bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno. Bojácným pejskům pomáhají zábavně relaxovat a zvyšovat sebevědomí. Hyperaktivní blázny zase zklidní a naučí přemýšlet, protože hrubou silou to daleko nedolámou :-). Věděli jste, že hlavolamy snižují tendence k destruktivnímu chování? Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití.

Při prvním představení hlavolamu pejskovi doporučujeme vložit pamlsky do všech otvorů, aby se zvýšila jeho šance na úspěch, ať už začne odkrýváním úkrytů z kterékoli strany hlavolamu. Klidně můžete nechat jedno nebo dvě políčka úplně otevřená, aby pejsek pochopil, že jsou v hlavolamu ukryté pamlsky. Potom už nechte pejska lámat si hlavu, jak se ke schovaným dobrůtkám dostat.

Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití. Hlavolam Hera je ideálním způsobem, jak vašeho pejska vyzvat k nové vzrušující hře a nalákat ho učit se dalším dovednostem. U bojácných a úzkostných psů hlavolamy posilují sebevědomí a pomáhají jim relaxovat příjemnou činností a předcházet tak výchovným problémům.

 

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Výrobce: Karlie

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavolamy
EAN: 4016598037607
Hračky: Interaktivní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

5,0 757 hodnocení

vladimíra marešová | 14.08. 2025
spokojenost,milé a vstřícné jednání i s poradenstvím.neodhadla jsem velikost a poslala zpět a výměna byla okamžitá, opravdu vyjímečné - hlavně osobní přístup,žádný robot na lince děkuji a přeji krásné dny a ať se daří marešová
Malgorzata Povová | 25.07. 2025
Super výrobek,spokojenost.
| 28.07. 2025
+ pěkný výběr, skvělá komunikace, rychlé dodání

Zuzana Kropáčkova | 27.07. 2025
S Super, všechno šlo jako na drátku . Obojek sedí a splnil mé očekávání.
Pavla Najmanová | 14.08. 2025
jsem spokojená 🙂
| 31.07. 2025
Oceňuji rychlost, komunikaci. Aktivní zájem a nabídka doplňků k vodítku. Já i náš Bon Bon jsme spokojeni.
| 28.07. 2025
S nákupem v obchodě jsem velie spokojená. Rychlé dodání, zboží pěkné, odpovídá popisu a vodítko je opravdu moc fajn!
Zuzana Jakubalová | 31.07. 2025
Rychlé dodání a skvělá kvalita výrobku.
| 01.08. 2025
rychlé dodání, přehledný e-shop
Ernesta Žihovičová | 11.08. 2025
Doporučuji všem , již několikátá objednávka a vždy bez problémů .
| 31.07. 2025
Rychlé doručení, obojek i vodítko jsou míč hezké a vypadají kvalitně. Dobrá komunikace obchodu.
Bára Šíblová | 25.07. 2025
Nakupovala jsem zde poprvé, ale ráda se budu vracet 🌞 perfektní výrobky, supeeer komunikace, rychlá výroba i dodání 💕 Děkujeme 🐶🐾💕🐾🐶
Petra Kiss | 13.08. 2025
Jsem naprosto spokojená a děkuji za super vodítko a za neskutečně rychlé dodání. Vodítko jsem měla od Tameru prodlužovací a jelikož jsem s ním byla spokojená, ale s cenou už méně, tak jsem našla vás a zkusila objednat. A ejhle, cena poloviční a vodítko daleko příjemnější a lepší. Jste skvělý a moc vám děkuji.
Petra Jurečková | 04.08. 2025
super, rychle dodání, skvělá komunikace a výborná kvalita zboží
Veronika Aldorfová | 24.07. 2025
Vše v pořádku, spokojenost.
| 29.07. 2025
Oceňuji pohotovost řidiče - doručitele, který operativně zvolil náhradní výdejní místo - rovněž v dosahu - protože to, které jsem vybrala bylo zřejmě v tu chvíli zavřené. Moc děkuji. Obojek a vodítko je dárek k psím narozeninám, tak ještě chvilku počká na předání. Ale nám "dvounožcům" se libí
Petr Štefánek | 28.07. 2025
velmi
Ivo Kunetek | 31.07. 2025
Poctivá česká výroba, přístup a poradenství paní majitelky, zakoupený výrobek Nezamotávací vodítko PafDog® pro 2 psy vše více než 100%.
| 13.08. 2025
+ Rychlé dodání, poměr kvalita vs cena je super. Pěkný design.

| 31.07. 2025
+ Mluvila jsem s paní a nebyl vůbec žádný problém mi vyhovět ve mých všech požadavcích. Naopak mi ještě poradila. Paní byla velice příjemná a vstřícná. Doporučuji.