Hlavolam pro psy Twister - 26cm

 
Novinka Tip
 
  • 1 z 3

Twister je úžasný hlavolam pro psy, kteří potřebují pořádnou výzvu, protože jednodušší hlavolamy zvládají levou zadní. Je sice složitejší než hlavolamy úrovně 1 a 2, ale pokud máte rychlého žáka, snadno mu přizpůsobíte náročnost hlavolamu tak, aby se zabavil a zároveň motivoval pro další učen.

Rozměry: průměr 26 cm, výška 4,5

 

Dostupnost Skladem
Cena 602,48 Kč bez DPH
729 Kč    
Kategorie Hlavolamy
 

Pamlskové hlavolamy zahání nudu, procvičují mysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. Je to zábava bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno. Bojácným pejskům pomáhají zábavně relaxovat a zvyšovat sebevědomí. Hyperaktivní blázny zase zklidní a naučí přemýšlet, protože hrubou silou to daleko nedolámou :-). Věděli jste, že hlavolamy snižují tendence k destruktivnímu chování? Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití.

Odemkněte postranními kolíky posouvací panely uvnitř hlavolamu, abyste mohli do otvorů umístit pamlsky. Posuňte panely zpátky, zamkněte je pomocí kolíků, položte na podlahu a zábava může začít! :-) Pokud má váš mazlíček kratší čumák, nebo se mu s hlavolamem na zemi špatně manipuluje, dejte ho na menší stoličku, hra tak pro něj bude snazší a také bude mít menší tendence používat k otevírání pokladu hlavně packy. Psi jsou chytřejší než si myslíme! Někdy je pouze potřeba je trochu pošťouchnout a ukázat, jak hračka funguje. Pokud dělá vašemu pejskovi řešení hlavolamu zpočátku problém, nechce boční kolíky v pozici “odemčeno” a naučte pejska nejdříve posouvat vnitřní panely.

Vytahuj a posouvej:
Twister je opatřena zamykacími kolíky, které jsou v celé kolekci hlavolamů Nina Ottoson jedinečné. Pokud je váš pes zkušený řešitel psích hlavolamů, twister mu poskytne novou úroveň učení, postranní kolíky totiž musí zuby jemně povytáhnout, aby mohl odsunovat jednotlivá políčka hlavolamů a ulovit všechny schované pamlsky.

Vzbuďte zvědavost!
Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití. Hlavolam Twister je ideálním způsobem, jak vašeho pejska vyzvat k nové vzrušující hře a nalákat ho učit se dalším dovednostem. U bojácných a úzkostných psů hlavolamy posilují sebevědomí a pomáhají jim relaxovat příjemnou činností a předcházet tak výchovným problémům.

Level 3
Pamlskové hlavolamy Nina Ottosson jsou skvělou zábavou pro psy všech věkových kategorií, různých plemen a velikostí. Obtížnost 3 doporučujeme hlavně pro pejsky, kteří již mají s řešením hlavolamů nějakou zkušenost, ale dají se uzpůsobit i chytrým začátečníkům.

Letní tip = Zmrzlý hlavolam
Chcete udělat hlavolam ještě zajímavější nebo nabídnout pejskovi zábavné osvěžení? Naplňte otvory konzervou, masem nebo kouskem párku, zalijte přihrádku po okraj vodou a celý hlavolam dejte zmrznout. Tradá! Nový Level zábavy může začít.
Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Výrobce: Nina Ottosson

 

Hračky Interaktivní
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.