Hlavolam pro psy Wobble Bowl - 28,5cm

 
Novinka Tip
 
  • 1 z 7

Tento parádní hlavolam sype Vašemu pejskovi granulky nebo pamlsky hned z několika stran. Vložte granulky do středového otvoru, který uzavřete gumovým víčkem. Nechte vašeho psího parťáka, aby hračku otáčel a houpal tlapkami či čumáčkem. Až pamlsky projdou vnitřními zábranami, vyskočí z bočních otvorů a pejska náležitě odmění!

Rozměry: průměr 28,5 cm, výška 10 cm

 

Dostupnost Skladem
Cena 619,01 Kč bez DPH
749 Kč    
Kategorie Hlavolamy
 

Pamlskové hlavolamy zahání nudu, procvičují mysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. Je to zábava bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno. Bojácným pejskům pomáhají zábavně relaxovat a zvyšovat sebevědomí. Hyperaktivní blázny zase zklidní a naučí přemýšlet, protože hrubou silou to daleko nedolámou :-). Věděli jste, že hlavolamy snižují tendence k destruktivnímu chování? Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití.

Úroveň hlavolamu Wobble Bowl můžete zvýšit:
- pro začátek dávejte do hlavolamu suché kulaté pamlsky nebo granule. S miskou několikrát zatřepte, aby se granule dostaly blízko otvorům a pro pejska bylo jednoduché je získat. Tak okamžitě získáte jeho zájem o hru.

- aby se pejsek nezačal nudit, udělejte mu získávání odměny složitější. Místo suchých pamlsků/granulí použijte mírně vlhké nebo ploché pamlsky, jako jsou plátky sušenéch masových pamlsků, kousky tvrdého sýra apod.

- pro ještě náročnější hráče zalepte některé z bočních otvorů lepicí páskou, tím snížíte počet pamlsků, které z misky vypadnou a hra tak bude delší a napínavější.

Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.


Prolijte hlavolam vlažnou mýdlovou vodou, promíchejte, důkladně vypláchněte čistu vodou a nechte úplně uschnout. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Hračky Interaktivní
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.