DOPRAVA JEN ZA 39,- KČ NA VÝDEJNÍ MÍSTA PO CELÉ ČR

Nezamotávací vodítko s poutkem na ruku PafDog® pro 2 psy, 7 délek, výběr barev

 
Novinka
 
  • 1 z 7

Máte 2 pejsky a nebaví vás to věčný rozmotávání vodítek? Tak to budete z našeho nezamotávacího vodítka s poutkem na ruku PafDog® určitě nadšení!

Unikátní nezamotávací vodítko PafDog® pro 2 psy představuje revoluční řešení pro majitele domácích mazlíčků, kteří se chtějí pohodlně a bez stresu procházet se svými 2 psy. Tento výrobek je vybaven inovativním systémem, který eliminuje problém zamotávání vodítek, který může být nejen nepříjemný, ale občas i značně frustrující. Díky této technologii se již nebudete muset trápit s rozmotáváním vodítek a více si užijete procházky se svými psími parťáky.

  • poutko na ruku 35cm
  • výběr ze 7 délek vodítek
  • vlastní výběr barev vodítek
  • vlastní výběr karabin (základní karabina 65mm) - jakou karabinu zvolit najdete ZDE
Dostupnost Zvolte variantu Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů
DÉLKA VODÍTEK
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
BARVA VODÍTKA 1
BARVA VODÍTKA 2
KARABINA 1
KARABINA 2
Cena 826 Kč 867 Kč 908 Kč 925 Kč 941 Kč 966 Kč 991 Kč od 826 Kč bez DPH
999 Kč 1 049 Kč 1 099 Kč 1 119 Kč 1 139 Kč 1 169 Kč 1 199 Kč od 999 Kč    
Kategorie Vodítka pro 2 psy
 

Unikátní nezamotávací vodítko s poutkem na ruku PafDog® pro 2 psy představuje revoluční řešení pro majitele domácích mazlíčků, kteří se chtějí pohodlně a bez stresu procházet se svými 2 psy. Tento výrobek je vybaven inovativním systémem, který eliminuje problém zamotávání vodítek, který může být nejen nepříjemný, ale občas i značně frustrující. Díky této technologii se již nebudete muset trápit s rozmotáváním vodítek a více si užijete procházky se svými psími parťáky.

STOP ZAMOTÁNÍ VODÍTEK

Na vodítku je použit speciální komponent, díky kterému se vodítka do sebe nikdy nezamotají. Tento komponent je vyroben z hliníku, je tedy opravdu velmi lehký a zároveň maximálně pevný (nosnost 400kg). I když se budou pejsci neustále křížit a běhat zleva doprava, vodítka se do sebe nezamotají.

POUTKO NA RUKU (RUČKA)

Součástí vodítka je samostatná lanová ručka o délce 35cm, od které můžete vodítka odepnout. Ručka je vyrobena z kvalitního 10mm polypropylenového lana, které je velmi příjemné a vůbec neřeže do ruky.

MAXIMÁLNĚ LEHKÉ

Udělali jsme maximum, aby bylo vodítko pro 2 psy maximálně lehké a mohli jej využívat i majitelé malých pejsků. Na vodítka jsme tedy kromě již zmíněného hliníkového protáčecího komponentu, použili také hliníkové karabiny, kterými jsou připnuta vodítka k pásu. Tyto karabiny jsou opravdu velmi lehoučké (jedna váží 15g) a zároveň jsou opravdu velmi pevné a udrží i velké psy.

Vodítko je ušito z velmi kvalitních a příjemných popruhů vyrobených v České republice.

PRAKTICKÁ POUTKA

Každé vodítko je vybaveno praktickým poutkem (viz fotogalerie), díky kterému si můžete psy přidržet/přitáhnout.

VÝBĚR DÉLKY VODÍTEK

Délka, kterou si volíte viz výše, udává délku samotných vodících částí (nepočítá se délka ručky (poutka na ruku)). Tedy například, pokud si zvolíte délku vodítek 1 metr, celková délka včetně ručky bude 1,35 m.

VLASTNÍ VÝBĚR KARABIN

Standardně na vodítka dáváme karabiny 65mm vhodné pro malá a střední plemena. Můžete si však zvolit jakoukoliv jinou karabinu z naší nabídky. Jedná se o karabiny, které připínáte k obojkům.

VLASTNÍ VÝBĚR BAREV

Vyberte si barvy podle Vašich představ. Můžet si zvolit barvu každého z vodítek. Nabídku barev najdete ve fotogalerii. Nelze si však zvolit barvu ručky, tu dodáváme pouze v černé barvě.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: